10.aprīlī, skolas trio – Lilija Austra Sika (flauta), Darja Naprijenko (alts) un Laura Paegle ( klavieres) muzicēja Valkā, kur norisinājās Starptautiskais Jāņa Cimzes instrumentālo ansambļu konkurss. Meitenes izcīnīja 1.vietu, sacenšoties ar Igaunijas, Lietuvas un pašmāju dažādu novadu mūzikas skolu kolektīviem.

Paldies meiteņu pedagogiem – Marekam Romanovskim, Andrai Visendorfai, Ievai Sārei par individuālo darbu, tāpat Andrai Visendorfai par kolektīvo muzicēšanas prasmju slīpēšanu un repertuāra pielāgošanu.

Neatsverams ir meiteņu ģimeņu atbalsts, tāpat paldies Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolai par nevainojami noorganizēto pasākumu, brauksim vēl!

#

Comments are closed