Šī gada 24.janvārī pēc četru gadu pauzes mūsu skolā atkal notika kārtējais, nu jau 7.Mazais Augusta Dombrovska konkurss. Bija liels prieks uzņemt tuvus un tālus konkursantus, šogad īpaši kuplā skaitā, tāpat satikt kolēģus, apmainīties ar viedokļiem un iepazīt jaunas latviešu mūzikas pērlītes.

Veiksmīgi startēja arī visas piecas mūsu skolas konkursantes.

Veronika Bernatoviča (alta spēles 5.kl.) un Anna Sigita Sika (vijoļspēles 8.kl.) saņēma diplomus ar atzinību, Darja Naprijenko (alta spēles 6.kl.) un Helma Elvīra Križevica (vijoļspēles 8.kl.) izcīnīja 3. vietu, savukārt Lelde Biukšāne (vijoļspēles 6.kl.) – 1. vietu.

Liels paldies par to viņu skolotājām Dinai Vanagai un Andrai Visendorfai, kā arī koncertmeistariem Edgaram Tomševicam un Ievai Sārei, kura saņēma diplomu kā labākā koncertmeistare.

SVEICAM UN LEPOJAMIES!

#

Comments are closed